Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli 13 personel uyuşturucu ile mücadele ve kaçakçılığın önlenmesinde yaptıkları çalışmalarda gösterdikleri başarı nedeniyle Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildiler.
Ödül töreninde konuşan Kaymakam Tamer Orhan “Emniyetimizin her bir ferdi bizim için değerlidir. Çalışmaları çok kıymetli ve takdire şayandır. Yaptıkları işi sokakta adım adım, birebir takip eden ve neticesini, hem hukuk bilgisiyle hem olay yeri inceleme tekniğiyle, en güzel şekilde takip ederek sonuçlandıran arkadaşlarımızla, bir araya gelmiş bulunuyoruz.
             Arkadaşlarımızın çalışmalarıyla ilçemizde uyuşturucu suçları önemli ölçüde azalmıştır. Bu azalışta güvenlik güçlerimizin özverili ve gayretli çalışmalarının payı çok büyüktür. Ben tüm güvenlik güçlerimizin şahıslarında Emniyet Müdürümüzü tebrik ediyorum. Uyuşturucu ile mücadele bazında çalışmalar ve gayretler azalmayacak ve artarak devam edecektir. Bu gayretli kahraman arkadaşlarımızın çalışmalarıyla neslimiz için büyük tehlike olan uyuşturucu tacirlerinin kökü kurutulacaktır.” dedi.
            Tören Başarılı personele takdir verilmesiyle sona erdi.