İlçemiz Kaymakamı Tamer Orhan ve Osmaniye Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı üyesi Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek Muhtarların sorunlarını dinlediler.
                Misafirlerini kapıda karşılayan Kadirli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Büyükakçalı Muhtarlığın önemine ve sorunlarına değindiği konuşmasında ziyaret dolayısıyla Kaymakam Tamer Orhan ve Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’na teşekkür etti.
                Daha sonra muhtarlar sırasıyla mikrofonu alarak köylerinin ve mahallelerinin sorunlarını Kaymakam Tamer Orhan ve Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’na aktardılar.
                Kaymakam Tamer Orhan yaptığı konuşmasında Muhtarlığın önemine değinerek “sizler bizim gözümüz, kulağımız ve halka uzanan elimizsiniz. Bizlerin köy ve mahallelerdeki herkesi tek tek tanıma şansı yok. Bunları en iyi bilen sizlersiniz.  Her türlü sorun ve sıkıntılarınızda kapımız sizlere sonuna kadar açıktır. Sorunları ve sıkıntıları bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlikte gidereceğiz.” Dedi
                Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’da konuşmasında sorunları ve sıkıntıları birebir yüzyüze görüşmenin önemine değinerek “Nasıl bir hukuki sorunda avukatlara vekalet veriyorsanız bizde seçimlerde sizden vekaleti aldık ve hizmetinizdeyiz. Sizinle devlet arasında iletişimi sağlıyoruz. Bizden önce bu görevi yapanlara da teşekkür ediyorum bu bayrak yarışında görevi bize verdiniz. Ayrım kayırım yok elimizden geldiğince herkese eşit hizmet edeceğiz telefonlarım daima açık sorunlarınızı doğrudan aktarabilirsiniz dedi.
                Toplantıda Muhtarlar köyleriyle ilgili istek ve talepleri dile getirdikleri formları doldurarak Milletvekiline teslim ettiler.
 
 
 
İSAY2 Galeri